Kavitace, rádiofrekvence, IPL přístroje, strie.

akcia

Nepřetržitý vývoj a používání inovativních technologií jsou základem pracovní filozofie společnosti NOVAESTETYC, která je předním výrobcem přístrojů pro oblast zdravotnictví a kosmetiky. Přístroje od NOVAESTETYC Vám pomohou zejména při zeštíhlení a řešení kosmetických problémů jako jsou např. strie, celulitida, lokalizovaný tuk, vrásky, ochabnutí pokožky, odstranění chloupků apod.

KAVITACE, RADIOFREKVENCE - ZEŠTÍHLENÍ

Pomocí kavitace (ultrazvuková liposukce) a kvadripolární radiofrekvence (radiofrekvenční liposukce) se zbavíte přebytečného tuku rychle a spolehlivě. Před uvedením do sériové výroby, jsou všechny typy přístrojů odzkoušeny lékaři a kosmetičkami. Následně jsou testovány několik měsíců na předních univerzitách a klinikách. Výsledkem těchto zkoušek jsou přístroje, které snesou i ty nejpřísnější kritéria na kvalitu. Firma  NOVAESTETYC vyvinula také speciální přístrojovou kosmetiku IO´, která se používá v kombinaci s radiofrekvencí, kavitací, IPL a oxyterapií. Přípravky obsahují vysokou koncentraci aktivních látek a mimořádním spůsobem znásobují efekt přístrojového ošetření.

IPL PŘÍSTROJE - INTENZIVNÍ PULSNÍ SVĚTLO

IPL - intenzivní pulsní světlo je podobné laserovému paprsku, které produkuje speciální xenonová výbojka. Nastavením vlnové dloužky při emisi fotonů a také intenzity (výkonu) světla je možné dosáhnout léčení ošetřované pokožky v dermatologii, trvalé epilaci v kosmetických salonech nebo též k omlazování pleti.

STRIE - ÚPRAVA STRIÍ

Pro kosmetickou úpravu strií firma  NOVAESTETYC vyvinula unikátní a patentovaný přístroj EVO3lution, ve kterém se synergicky používají tři různé neinvazivní technologie, které v případě vzájemné kombinace upravují strie, výrazním způsobem zpevňují poprsí, snižují obvod pasu, stehen a boků, odstraňují neestetické projevy celulitidy apod.

Know-how společnosti splňuje nejvyšší požadavky profesionálních kosmetických center i zdravotnických zařízení. Používáním těchto přístrojů, vybavených špičkovou technologií, vyvinutých a vyrobených přímo v společnosti NOVAESTETYC, jste schopni nabídnout vašim zákazníkům účinné a neagresivní ošetření bez vedlejších efektů.

Kvalita výrobků je samozřejmě potvrzená certifikáty EÚ.


< zpět | ^ nahoru | úvod

© 2024 epilla SK, s.r.o., Medňanského 17, 036 08 Martin, Slovenská republika
Tel: +421 (0)905 25 77 64
e-mail: info @ epilla.eu | www.epilla.eu
created by TVORIVEC / RS