Sonicphor®-kavitace

KAVITACE

Sonicphor® (Sonifikacie)

Vyšší úroveň kavitace - ultrazvukové vlnění způsobuje v mezibuněčné tekutině - lymfě - vznik plynových mikrobublin. Tyto při implozi (zhroucení se do nitra) uvolní energii, která způsobí prasknutí membrány tukové buňky, a tím její trvalé odstranění. Uvolněné triglyceridy se odplavují lymfatickým systémem, a pak přejdou do krevního řečiště, aby se dále metabolismem v játrech.

Jde o inovativní metodu, která přináší bezpečné ošetření, které je nesmírně účinné v boji proti celulitidě a nahromaděným tukovým polštářkům. Technologie Sonicphor® poskytuje neinvazivní aplikace, založené na principu nízkofrekvenční sonizace.

SCP®

Sonication Controlled Program (Bezpečnostní program sonizace)

Bezpečnost ošetření pro zákazníky i ošetřující personál zaručuje systém SCP ® (Sonication Controlled Program) patentován firmou Novaestetyc, vyvinutý ve spolupráci s lékařskou fakultou univerzity v Pavii. Jde o inovativní technologii, která umožňuje selektivně a pohodlně ošetřovat pouze tuková tkáň. Systém se skládá ze snímačů, které dopředu vyhodnocují možné reakce způsobené kavitační účinkem ultrazvuku. Funkce SCP umožňuje předcházet nežádoucím reakcím upozorněním ošetřujícího personálu automatickým přerušením vysílání ultrazvukových vln, díky čemuž je ošetření naprosto bezpečné a nemůže dojít k popálení pokožky a nežádoucí destrukci tkání.

TGS®

Track Guide System (Systém přesného nasměřování)

Tato patentovaná technologie umožňuje ošetřujícímu personálu nasměrovat ošetření na přesně určená místa.

Prřístroje využívající patentovanou technologii Sonicphor® a SCP systém:


< zpět | ^ nahoru | úvod

© 2024 epilla SK, s.r.o., Medňanského 17, 036 08 Martin, Slovenská republika
Tel: +421 (0)905 25 77 64
e-mail: info @ epilla.eu | www.epilla.eu
created by TVORIVEC / RS