RADIO4

RADIO4KVADRIPOLÁRNÍ RADIOFREKVENCE

Nejmodernější přístroj na odstranění vrásek, vypnutí ochablé pokožky a redukci celulitidy.

Různé radiofrekvence, které v současnosti existují na trhu, vykazují výrazné nedostatky, jako např..: Bolest při ošetření a nedostatečný přenos energie.

Na eliminaci těchto nedostatků, vyvinula společnost Novaestetyc kvadripolárny radiofrekvenční přístroj RADIO4, který využívá patentovanou inovační technologii RSS (Radiofrequency Safely System - Bezpečnostní systém radiofrekvence).

Používáním RADIO4 je energie dodávána čtyřmi elektrodami a dosahuje hlubší vrstvy při použití nižší energie. Výsledkem je menší zátěž pokožky a výrazně lepší efekt. Technologie RSS® má systém dynamického řízení elektrod, díky čemuž je energie směrována hluboko do tkání (až 3 cm). Tímto je odstraněn nežádoucí rozptyl energie na povrchu, který způsobuje prudké zvýšení teploty a popáleniny. Je to jediná technologie, která umožňuje koncentraci energie na střed ošetřované oblasti, protože jen sonda se čtyřmi elektrodami umožňuje proudění energie do kříže!

Přístroj RADIO4 je vybaven 3 sondami:

  • velká sonda slouží k ošetření sedací části, stehen a břicha
  • střední sonda slouží k ošetření oblasti nacházející se mezi stehny a sedákem, ramen a krku
  • malá sonda slouží k ošetření obličeje a rukou.

Přístroj RADIO4 automaticky rozezná napojenou sondu, na displeji vysvítí části těla, na které je určena a nastaví všechny potřebné parametry.

Jednoduchý, no zároveň prepracovaný softvér umožňuje automatické i manuálne nastavenie všetkých parametrov a elektród.


< zpět | ^ nahoru | úvod

© 2024 epilla SK, s.r.o., Medňanského 17, 036 08 Martin, Slovenská republika
Tel: +421 (0)905 25 77 64
e-mail: info @ epilla.eu | www.epilla.eu
created by TVORIVEC / RS